Pedikúra Frýdek-Místek

Chcete, aby vaše nohy vypadaly v letních sandálkách co nejlépe? V tom případě je potřeba jim věnovat zvláštní péči a na to je pedikúra jako dělaná. Trápí vás suchá a popraskaná pokožka? Zarostlé nehty? Kuří oko? Anebo jen chcete, aby vaše nehty barevně ladily s vašimi outfity? Ať je to jakkoliv, u nás si určitě vyberte. Nabízíme vám širokou škálu služeb, které vám pomohou zlepšit nejen vzhled, ale i zdraví vaší pokožky a nehtů. Naši odborníci vám poskytnou tu nejlepší péči a také pohodlí. V oboru pedikúry se o vás postará Bohunka Přídalová a Tereza Nováková. Obě pracují formou mokré pedikúry s tím rozdílem, že Bohunka využívá k práci skalpel s čepelkou a Tereza credo neboli seřezávač kůže.

Služby, které u nás najdete:

  • Mokrá pedikúra
  • Masáž chodidel až ke kotníku
  • Depilace nohou
  • Peeling
  • Lakování nehtů (lakem, Shellacem)
  • Gelová modeláž nehtů na nohou
  • Parafínová lázeň a zábal
  • Odstraňování kuřích ok
  • Napravení zarostlých nehtů

Pedikérka Bohunka Přidalová

Telefon: +420 736 667 362

Mokrá pedikúra

Jde o kompletní a vůbec tu základní péči o vaše nohy. Mokrá pedikúra zahrnuje čištění a odmašťování nohou, také odstranění mrtvé kůže, úpravu nehtů, a nakonec i masáž chodidel. Je to tedy ideální způsob, jak se nejen zbavit odumřelé kůže, ale také udržet vaše nohy zdravé a hydratované.

Jak to ale funguje? Jak z názvu vyplývá, první vaše nohy namočíme v lázni se změkčující solí. Následně přichází na řadu nehty, které ostříháme, upravíme a ošetříme kutikulu, což je tenká jemná pokožka, která slouží jako ochranná bariéra proti bakteriím. Po úpravě nehtů odstraníme ztvrdlé kůže, a to buď skalpelem s čepelkou nebo credem. Nesmíme opomenout ani konečné ošetření příslušným krémem. Pak už si jen můžete užívat příjemný pocit hydratované a zdravě vypadající pokožky.

Masáž chodidel až ke kotníkům

Cítíte se vystresovaní? Strávíte spoustu času na nohou a trápí vás pak únava a bolest? Pak neváhejte vyzkoušet masáž chodidel až ke kotníkům. O vaše nohy bude pečlivě postaráno, abyste se cítili odpočatě a uvolněně. Ostatně, jak nejlépe uvolnit ztuhlé svaly a odstranit bolest, než právě masáží?

Salon White Rose – pedikúra

Depilace nohou

Proces odstraňování chloupků na nohou může být velmi otravný a zdlouhavý. Depilace nohou vám ale pomůže odstranit nepříjemné a nežádoucí chloupky na nohou a udržet je tak krásně hladké. Jedná se o velmi jednoduchý a rychlý proces, který je zároveň bezbolestný a efektivní. Jsme velice vybíraví, pokud jde o zvolené metody, abychom vám zaručili, že udržíme vaši pokožku bez podráždění během celého procesu.

Peeling

Pokud hledáte způsob, jak udržet vaši pokožku na nohou hydratovanou, peeling je skvělou volbou. Peeling pomáhá odstranit odumřelé buňky, což umožňuje následnou tvorbu nových buněk. To zaručí, že vaše pokožka bude vždy svěží a hladká. Celý proces se provádí jemným třením nebo masírováním. Je naprosto bezbolestný a nezpůsobuje žádné podráždění ani zranění. Navíc vám rádi poradíme, jaký typ peelingu je pro vás nejvhodnější, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Laky Shellac

Lakování nehtů

Toužíte po krásných a zdravých nehtech bez broušení vašich přírodních nehtů? U nás používáme lak na nehty Shellac, který nepoškozuje vaše přírodní nehty, nepotřebuje žádné broušení, ať už při nanášení nebo při jeho odstraňování, je velmi odolný proti jakémukoliv poničení, a navíc vaše nehty zpevní. Naši odborníci vám pomohou vybrat nejlepší barvu a styl, který se bude hodit k vašemu osobnímu vkusu.

Gelová modeláž nehtů na nohou

Jedná se o moderní techniku, která se používá k vytvoření pevných a trvanlivých nehtů na nohou. Gelová modeláž nehtů spočívá v aplikaci gelového materiálu na nehty. Gel je pevný a trvanlivý a zajistí, že vaše nehty zůstanou krásné a pevné po celou dobu. Celý proces je velmi jemný a příjemný. Pokud hledáte trvanlivou alternativu k lakování nehtů, gelová modeláž nehtů je pro vás tou správnou volbou.

Parafínová lázeň a zábal

V podstatě se jedná o termoterapii, což je jedna z nejstarších přírodních terapií. Využívá se tekutý parafín, který má jak zdravotní, tak estetické účinky. Nohy se vloží do nádoby s tekutým parafínem, který je bohatý na vitamíny a minerály, které pomáhají pokožku udržovat zdravou. Navíc uvolní napětí a zmírní bolest a únavu nejen v nohou. Má blahodárný účinek na celé tělo, takže se pak cítíte uvolněně a jako bonus je vaše pokožka sametově hebká. Na závěr dochází k ošetření hydratačními krémy, aby vaše pokožka zůstala hydratovaná i nadále.

Odstranění kuřích ok

Kuří oko rozhodně není nic příjemného. Většinou vzniká na místech, která jsou vystavena tlaku, a to primárně u nevhodné obuvi. V takovou chvíli dojde ke ztluštění pokožky okolo trnu rostoucího dovnitř. Když jádro kuřího oka, též nazývané jako trn, tlačí na nervy a cévy, způsobuje nepříjemnou bolest. Čím déle je kuří oko vystaveno tomuto tlaku, tím hlouběji trn zarůstá. Proto je potřeba proti tomu zakročit co nejdřív. Zároveň může být ale velmi obtížné se jich zbavit. Pokud tedy trpíte kuřími oky, neváhejte nás navštívit. Náš tým se postará o to, abyste již nadále nemuseli trpět bolestí při každém kroku a vaše nohy byly hladké a jemné.

Napravení zarostlých nehtů

Ani zarostlý nehet není příjemná záležitost. Příčin vzniku zarostlých nehtů může být spoustu – od špatného ošetření nehtů až po úzkou obuv, která tlačí na nehet až ho nakonec deformuje.  Když k tomu dochází, vede to nejen k nepříjemným bolestem a podráždění kůže, ale také k zánětu nehtového lůžka, který se nazývá paronychie. Ten může doprovázet bolestivé zarudnutí, otok, hnis nebo také omezení pohyblivostí prstu. Pokud tedy trpíte zarostlými nehty, neváhejte nás navštívit. Zbavíme vás nepříjemných bolestí, abyste zase mohli fungovat jako dřív.

Naším hlavním cílem je vaše pohodlí a spokojenost. Proto jsou všechny naše služby navrženy tak, aby vám pomohly udržovat vaši pokožku a nehty zdravé a krásné. Tak neváhejte a přijďte se na vlastní kůži přesvědčit, že naše služby vám poskytnou naprosté uvolnění a zbaví vás trápení. Na vás jen zůstává vybrat si službu, která bude vyhovovat vašim potřebám. A v případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností neváhejte zavítat do sekce kontakty.