Rychlý kontakt

Adresa:
Salon White Rose
Hluboká 76
738 01 Frýdek-Místek
E-mail: info@white-rose.cz

 

Nehtová designérka Petra Vyvialová   tel.: 733 184 257

 

 

Kadeřnice, pedikérka Bohuslava Přídalová tel.: 736 667 362

 

 

 

 

 

Provozní doba

Pondělí - Sobota

 dle telefonické objednávky

 

Připojte se k nám
Úvodní strana

WORD OF BEAUTY & SPA 2011

  V polovině února ve dnech 18. A 19. 2. 2011 se konal 11. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORD OF BEAUTY & SPA. Tento veletrh WORD OF BEAUTY se konal v O2 aréně v Praze. Byl zaměřen na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování modelací obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Na tomto veletrhu bylo mnoho k vidění. Od péče o pleť či tělo, nové metody v nehtové modeláži  a zdobení nehtů, což mě zajímalo nejvíc dále pak zahušťování a prodlužování vlasů, tetování nebo permanentní make-up a mnoho dalšího. Byly zde ukázky četných druhů masáží, aromaterapie, relaxační metody, které jste si mohli vyzkoušet na vlastní kůži. Nacházely se zde široké škály nabídek výuky a rekvalifikačních kurzů jako např. v oblastech kosmetiky, vizážistka, kadeřnictví, péče o tělo i duši nebo v nehtové modeláži.

 Na tento veletrh WORD OF BEAUTY jsem  jela od samého začátku pro velký zájem o soutěž Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v nail artu.

Jde o tvorbu designérů na místě v průběhu soutěže. Modelce nachystají nehty tak, že nalepí tipy různých tvarů a jakékoliv délky na soutěži či před soutěží ještě než na ní dojedou. Jde o veškerá zdobení na nehty v rozměrech 2D, 3D. Je to velmi zajímavá zkušenost, obzvlášť pro toho, kdo se chce takovéto soutěže zúčastnit. Vidíte tam spoustu technik a způsobů zdobení pro dokonalý design. Jde hlavně o nápad a jedinečnost skloubit jak nehty tak i dozdobení rukou, vybrat či ušít vhodný kostým, velkou roli zde hraje i líčení a účes. Soutěž trvá 2hodiny 30 minut. Odborná porota na konci soutěže začne hodnotit úroveň 2D, 3D práce, doplňky k celkovému vystižení tématu jako např. zdobení rukou, oblečení, účes a make-up. Modelka musí celkově ladit, což se mi na této soutěži velmi líbí. Je důležité na nápadu a fantazii designérky. Bylo to velmi zajímavé a můžete se zde hodně dozvědět nebo naučit.

Po soutěži v nail artu, pokračovala soutěž v manikúře, která je taky velmi zajímavá.

Celý program veletrhu mne nadchnul. Jsem nadšená ze soutěže a z návštěvy tohoto veletrhu. Koná se dvakrát do roka a myslím si, že se tam dozvíte něco nového a velmi zajímavého.

Další obrázky

Tisk aktuální strany