Rychlý kontakt

Adresa:
Salon White Rose
Hluboká 76
738 01 Frýdek-Místek
E-mail: info@white-rose.cz

 

Nehtová designérka Petra Vyvialová   tel.: 733 184 257

 

 

Kadeřnice, pedikérka Bohuslava Přídalová tel.: 736 667 362

 

 

 

 

 

Provozní doba

Pondělí - Sobota

 dle telefonické objednávky

 

Připojte se k nám
Úvodní strana> Kadeřníctví Bohunka (Wella) > Wella trendy pro rok 2014

Wella trendy pro rok 2014

URBAN NATURE

Ve městech se zrodil nový typ člověka, zběhlého v nejnovějších technologiích, ale přesto pevně spojeného s přírodou. Překonal zmatek, zpomalil a znovu se spojill se životem. V technologii je jako doma, ale stejně snadno dokáže všechna moderní zařízení vypnout a vybrat si z přírody i městského života co chce.

Letošní jaro-léto přímočaře směřuje jaksi k nedoděláné vizáži k dokonalému uvolněnému stylu, který je přitažlivý proto, že se ,,nesnaží příliš´´ , ale působí ležerně a přirozeně. Je inspirován pohodlnosti obnošených věcí a kombinuje seprané barvy s pěnovou texturou pro nejaktualnější ležerní styl Urban Native.

Moderní technologie je zrozená ve městech: dokovací stanice pro iPhone ve tvaru kmene stromu, počítačová klávesnice, pokrytá mechem a dřevěnými klávesami to vše ilustruje propojení špičkových technologií s harmonií přírody.

Barevná paleta nové účesové kolekce UNDONE COLLECTION přináší starožitnou měď, vybledlé korály, brunetky v chladně tmavé, zašlé tóny a krémové průsvitné tělové odstíny. Móda akcentuje splývavě tekuté tvary s překvapivými detaily - dřevěné hodinky, prstýnek, který má místo kamenu maličký trávník. Pohodlí obnošených a oblíbených kousků našeho šatníku , seprané barvy. Jemnost, smyslnost, a lehkost, zcela bez úsilí.

Líčení je velmi jemné a smyslně něžné, používá tluměně zářivou paletu, U pleti je cílem čistý minimalistický výsledek. Oči jsou jemně zvýrazněné, obočí kopíruje svůj přirozený tvar a řasy jsou jemně vytočené vzhůru. Rty jsou v pudrové v barvě vybledlého korálu.

Vlasy mají velmi uvolněný pocit, lákají k doteku, jsou hebké a plné života. Odstíny se pohybují od krémově tělových tónů po vybledlé zářivé barvy, od seprané barvy korálů po brunetky s živým a hlubokým odstínem. Forma vlasů má jakoby přerostlé kontury,  je plná živoucího pohybu. Účes má přirozenou pěnovou texturu a je krásně nestrojený a ležérní, jakoby ho vytvořilo slunce, vítr a voda.

Wella trendy galerie

UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
UNDONE COLLECTION
Tisk aktuální strany