Rychlý kontakt

Adresa:
Salon White Rose
Hluboká 76
738 01 Frýdek-Místek
E-mail: info@white-rose.cz

 

Nehtová designérka Petra Vyvialová   tel.: 733 184 257

 

 

Kadeřnice, pedikérka Bohuslava Přídalová tel.: 736 667 362

 

 

 

 

 

Provozní doba

Pondělí - Sobota

 dle telefonické objednávky

 

Připojte se k nám
Úvodní strana> Kadeřníctví Bohunka (Wella) > Wella trendy pro rok 2013

Wella trendy pro rok 2013

Trend Vision 2013

Definice trendů pro tento rok

Účesové vize

Nové účesové vize od Wella Professionals hledají odpověď na otázku, jakou barvu má zvuk! Tento rok spojí TREND VISION 2013 bohatství světa vizuálního a světa hudby. Tím je podnícena vlna energie, která inspiruje umělce ve vašem nitru během vytváření trendů ve vašem salonu.
Každá barva má jedinečný rytmus: zesilte ji a spatřete zvuk barvy. Sound of Color.

Nalaďte se s námi na jednotnou vlnu

Trend Echo

Definice trendu Echo

ZNAMENÍ DOBY: DEPRESIVNÍ ŠIK STYL, TO JE NOVÝ DIKTÁT. ÚSPORNÁ OPATŘENÍ NÁM TLUČOU DO HLAVY, ŽE JE TŘEBA ZKROTIT SVÉ EMOCE, RADOST A VÁŠEŇ. NIC ALE NEMŮŽE UMLČET TVOŘIVÉHO DUCHA: JEHO ZVUK JE OHLUŠUJÍCÍ!

Žena trendu Echo je ztělesněnou emocí: důkladná a obezřetná, hledá svůj vlastní rytmus skrz hlubokou a radikální reflexi.

Má v sobě šik úspornost, tak typickou pro současnost. Tenhle účes hraje v mono a najdete v něm černý odstín, úchvatně transformovaný do barvy ropy. Vlasy mají neuvěřitelně přírodně působící tóny: hustě zeleno černá a purpurově černá se mísí s popelem a křídovým práškem." Eugene přemítá: „Když jsme mluvili o trendech, hledali jsme pro tuto ženu druh hudby, kterou poslouchá. Její duše se evidentně trápí neutěšeností světa a bojuje se životem, ale má i romantickou stránku. Tohle pnutí jsem vetknul do jejího účesu. Střih a styling je trochu zmatečný, jako by jí do vlasů vlétli dva ptáci. Trend Echo charakterizuje energie, kterou vytváří zmatek.

Trend Fusion

CELÝ SVĚT SE POSOUVÁ K VÝBUŠNÉ FÚZI ASIJSKÉHO EXPERIMENTÁLNÍHO DUCHA A NOBLESNÍ ZÁPADNÍ KULTURY. STAŇTE SE SVĚDKY KOLIZE ROZMANITÝCH KULTUR. PRÁVĚ SE UVOLNILA NOVÁ VLNA ENERGIE. GEISHA SE SPOJILA S MARIÍ ANTOINETTOU.

Staňte se svědkem kulturní exploze nové energie. Žena trendu Fusion je v harmonii: má sofistikovaný styl a okouzlující vizáž.

Eugene nadšeně říká: „Vidíte moderní interpretaci gejši s téměř laserově přesným střihem, dvouvrstvou ofinou a asymetrickým tvarem účesu. Zatímco styl vlasů je haute couture s klasickým finišem, barvy jsou naopak z říše fantazie." „Trend Fusion mísí zašlé a vybledlé pastely s jasnými a výraznými tóny", dodává Josh. „Porcelánová, olivová, bledě vrbová, tabáková a temná čínská švestka. Odstíny mají hustotu a váhu, a přesto jsou jemné. Vše na jednom účesu. Očekává se, že jako koloristé budete velmi techničtí, ale tento styl vám dává svobodu, jakou má jazzman, když improvizuje. Umístěte náhodné barvy intuitivně a nově. Můžete prolomit hranice.

Trend Decibel

Definice trendu Decibel

NA TOMHLE BAREVNÉM VÝLETU FUNGUJEŠ O PŮL TÓNU VÝŠ. MOTOR TRENDU DECIBEL POHÁNÍ NEOMALENÉ, HULÁKAJÍCÍ A DOMÝŠLIVÉ HNUTÍ POVALEČŮ, KTEŘÍ BY NEJRADŠI ZRUŠILI CELÝ SVĚT. VZPOMÍNKA NA MÓDU 70. LET OTÁČÍ REFLEKTORY NA DRZÉ BARVY A TY VSAĎ NA VYŠŠÍ HLASITOST.

Žena trendu Decibel je provokatérka: požitkářka, jejíž životním stylem je volný pád.

Rytmus tohoto trendu vzešel z glam rocku 70. let, jak říká Eugene. „Představte si, že míjíte obchod s deskami, kde hraje fakt hlasitá hudba. Do toho na vás křičí od stánku zelinář, odněkud zazní siréna a v zápětí utichne... v tomhle účesu je nacpaných spousta zvuků." Eugene docílil nový kytarový riff – střih je ´utahaný´ a zlobivý, jako by se modelka ostříhala sama, ale přesto je na něm něco okouzlujícího. Je to mix svobody, nesouladu, naivity a optimismu. Josh dodává: „Ta doba byla celá o experimentování, o touze vypadat jinak. Tenhle trend přináší hromadu anarchie a taky nás hříšně dráždí. Barvy jsou drzé, jakoby je někdo načmáral propiskou. Sytě hnědá, tvrdé jedovaté odstíny, místy nečekaně vybledlé a vymyté. Je to mimořádně silný styl.

Trend Allegra

Definice trendu Allegra

NESTYDATÉ PŘEDVÁDĚNÍ OPULENTNÍHO ZLATA: ÚNIK DO DEKADENCE. OSLAVUJTE ŽIVOT A UŽÍVEJTE KAŽDÝ VZÁCNÝ OKAMŽIK, AŤ TO STOJÍ ZA TO! DĚDIČKY ZAŠLÉ SLÁVY PŘICHÁZEJÍ, ABY NÁM PŘEDVEDLY SVÉ BOHATSTVÍ.

Žena Allegra je ztělesněním dekadence: do této kultury se narodila. Požaduje hýčkání svých smyslů těmi nejdražšími věcmi.

Není sporu, že právě Allegra je královnou nových trendových vizí. Josh vysvětluje:"Tato žena má neomylný čich na kvalitu. Je to bezostyšný snob a akceptuje pouze to nejlepší, samozřejmě i co se týče vizáže. Je to diva v pravém slova smyslu a její okázalost mne inspirovala. Strašně se mi líbilo míchání barev: růžové zlato, zelené zlato a platina dohromady. Některé barvy jsou už trochu mimo, jakoby zoxidované, aby získaly unikátnější finiš. Paleta odstínů odpovídá samé podstatě elitářského klubu, ke kterému patří. Eugene souhlasí: „Allegra vám dá pocítit pořádnou dávku okázalosti. To ona je lékem na hospodářskou krizi. Cítil jsem, že by sama měla být jako vzácný předmět: umělecké dílo nebo socha. Inspirací se stalo slavné vejce Fabergé a detaily jeho povrchu. V tomto případě vlasy ozdobily vlasy. Samy se staly šperkem.

Wella trendy galerie

Trend Echo
Trend Echo
Trend Fusion
Trend Fusion
Trend Decibel
Trend Decibel
Trend Allegra
Trend Allegra
Trend Vision 2013
Trend Vision 2013
Tisk aktuální strany