Rychlý kontakt

Adresa:
Salon White Rose
Hluboká 76
738 01 Frýdek-Místek
E-mail: info@white-rose.cz

 

Nehtová designérka Petra Vyvialová   tel.: 733 184 257

 

 

Kadeřnice, pedikérka Bohuslava Přídalová tel.: 736 667 362

 

 

 

 

 

Provozní doba

Pondělí - Sobota

 dle telefonické objednávky

 

Připojte se k nám
Úvodní strana

CND SHELLAC

V našem nehtovém studiu White Rose Vám nyní mohu nabídnout novinku CND SHELLAC, která je určená převážně pro přírodní nehty, ale lze jí aplikovat i na gelové či akrylové nehy. Ráda bych Vám novou technologii CND SHELLAC představila a zmínila se o její výhodách, kterými disponuje.
Hned v prvopočátku bych ráda zmínila, že CND SHELLAC není gel-lak.

CO TO CND SHELLAC JE?

 Je to unikátní technologie CND SHELLAC systém, který v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouho trvajícím efektem gelu. Chcete mít dokonalé upravené přírodní nehty bez jejich poškození? Nehtové Studio White Rose Frýdek-Místek tuto službu nabízí a můžete jí přijít vyzkoušet.

CND SHELLAC má nespočet odstínů a stále přibývají nové odstíny. Nabízím všechny barvy co jsou u nás na trhu. Další odstíny lze získat unikátní technologii vrstvení. Vrstvy SHELLAC jsou tak tenké, že se můžou vrstvit klidně čtyři barvy a více a vytvoří tak unikátní odstín jakékoliv barvy systému CND SHELLAC.

CND SHELLAC se nanáší na přírodní nehet bez jakéhokoliv pilování. Nejdříve se nanese podkladová vrstva Base Coat. Poté se nanáší Vámi vybraný odstín ve dvou vrstvách, které se vytvrzují v UV lampě a nakonec se dá konečná vrchní vrstva Top Coat, která dodá nehtům konečný lesk.

ODSTRAŇOVÁNÍ CND SHELLACU

 Odstraňování SHELLACU je velmi rychlé a snadné. Když SHELLAC odroste a je čas ho odstranit, každý prst se zabalí do odstraňovacího polštářku s acetonem, který pronikne až k podkladové Base vrstvě a rychle naruší celou odolnou vrstvu SHELLAC. Zbytky se jen otřou čtverečkem a ty, které ještě drží, odstraníme pomerančovým dřívkem. ŽÁDNÉ pilování, rovnou se může nanést nový SHELLAC nebo přetřít nehet olejíčkem a můžete hned odejít s čistými přírodními nehty.

 TRVANLIVOST CND SHELLACU 

  Jak dlouho CND SHELLAC vydrží? Podle vyjádření výrobce by měl SHELLAC snést prakticky cokoliv. Klientky můžou pracovat na zahrádce, namáčet si ruce ve vodě, prostě co chtějí. Nehty by měly být po celých 14 dní krásné jako první den. Na nohou dokonce až 7 týdnů. Na co je třeba dát si, ale pozor je na silné dezinfekce jako např. Savo popř. práce s acetonem.

Ze CND SHELLACEM nemusí být pouze celobarevný nehet. Lze vytvořit francouzskou manikúru, nebo libovolné barevné zdobení s glitry nebo kamínky.

Další obrázky

Tisk aktuální strany