Rychlý kontakt

Adresa:
Salon White Rose
Hluboká 76
738 01 Frýdek-Místek
E-mail: info@white-rose.cz

 

Nehtová designérka Petra Vyvialová   tel.: 733 184 257

 

 

Kadeřnice, pedikérka Bohuslava Přídalová tel.: 736 667 362

 

 

 

 

 

Provozní doba

Pondělí - Sobota

 dle telefonické objednávky

 

Připojte se k nám
Úvodní strana> Kadeřníctví Bohunka (Wella) > Články a novinky Wella

PATRICK CAMERON

Patrick Cameron okouzlil Prahu

Na světě je jen pár kadeřníků, kteří jsou obdivování napříč kontinenty, značkami, věkem i stylem práce jejich přívrženců. Patrick Cameron ,,Maestro of Long Hair´´, neboli mistr dlouhých vlasů, k nim bezesporu patří. Společnost HairCare Professionals ho začátkem dubna opět po třech letech přivezla do ČR a pro jeho show zvolila místo víc než důstojné - pražskou Lucernu. A Patrick ji vyprodal...

TRIUMF KRÁSNÝCH VLASŮ                                                                                                                                                                                                               

Lucerna se opravdu zaplnila do posledního místa a netrpělivě očekávala Patrickův příchod. V hledišti bylo mnoho znamých tváří našich předních kadeřníků, nikdo si nechtěl nechat ujít možnost vidět Camerona při práci na vlastní oči. Program odstartovali nový ředitel společnosti HairCare Professionals David Drha a ředitel Procter and Camble pro střední Evropu Tony Lefebvr a ještě víc diváky ,,nastartovali´´. A pak už to začalo. Na pódium, obklopené ze všech stran diváky jako v aréně, doslova vtančil Patrick Cameron a rozehrál víc než dvouhodinový koncert pro své geniální ruce, nápady, přípravky SP a Wella Professionals a vlasy půvabných modelek.

GENIÁLNÍ KADEŘNÍK I SHOWMAN

Patrick kadeřnické publikum opět nezklamal. Jendoduše, názorně, srozumitelně, s důrazem na to, aby všichni viděli a pochopili jeho postupy, tvořil úžasné drdoly a výčesy z dlouhých vlasů ve stylu své nejnovější kolekce SPELLBOUND, která mapuje účesovou tvorbu několika dekád 20.století, z níchž byl každá z hlediska vlasů něčím zajímavá a charakteristická. ,,Móda se vrací jako na kolotoči,´´ vystvětlil Patrick. ,,Proto chci připomenout některé klasické kadeřnické techniky, dnes už třeba zapomenuté, a udělat je nově, s novými pomůckami a produkty.´´ Každý z předvedených účesů by byl ozdobou svatby, plesu či jiné slavnostní příležitosti. Patrick navíc vše předváděl svým nenapodobitelně roztomiýlm a okouzlujícím stylem dokonalého showmana, zkušeně dirigoval přítomné kameramany, aby co nejpřesněji zabírali jeho ruce při práci. Příjemným moderátorem a překladatelem Patrickova vystoupení byl kreativní ředitel Studia Wella Praha Jan Hájek, který byl během přípravy show dva předešlé dny jeho pravou rukou.

PATRICKOVA LÁSKA: ILLUMINA

Patrick vyzdvihl přednosti několika produktů, například nového SP LUXE OIL a můžeme prozradit, že spolupracoval na přípravě rozšíření řady SP LUXE, které nás čeká během letoška. ,,Všchny mé modelky byly nabarveny Illuminou, která dokáže odrážet světlo jako žádná jiná barva. Miluji ten čirý výsledek!´´ vystvětlil Patrick. Obrovský dík Patricka Camerona patřil při závěrečném defilé i týmu odborných trenérů Studia Wella Praha a v čele s manažerkou Janou Šolínovou a kreativním ředitelem Janem Hájkem. Uznání si vysloužila i známa česká vizážistka Claudie Marčeková s týmem za líčení, které dotvořilo půvab modelek. Diváci se při show ani chvíli nenudili a odměnila Patricka i ostatní účinkující potleskem, za nějž by se nestyděly ani jiné velké hvězdy, které prošly Lucernou.

  

Wella Junior Cup 2011

Při studiích na střední škole v oboru kadeřnice jsem byla jedna z mála, která byla vybrána pro kadeřnickou soutěž, která se konala v Praze. V prvním momentě jsem byla velmi zaskočená a jediné co mi proletělo hlavou je, že se nechci zúčastnit. Poté co jsem si to důkladně promyslela, jsem usoudila, že je to dobrá šance a zkušenost.

Téma soutěže bylo Polaris nebo Lumina. Polaris je oslavou síly žen a asertivní, odvážné ženskosti, prostřednictvím hladkých, přesných tvarů a skulpturální kontrastů. Tato moderní, ambiciosní žena, ztělesnění sebevědomí a ona to ví-asertivně zviditelňuje svou znovu nalezenou ženskost jako sílu, se kterou je třeba počítat. Styl Polaris je troufale bouřlivý. Proto jsme se rozhodli pro toto téma.

Byla spousta nápadů a návrhů jak kombinovat barvy tmavou a světlou plus výrazný střih k tomu. Co ale vymyslet a vybrat? Rozhodla jsem se tedy pro tmavě fialovou barvu, která působí temně, jen jsem ji zjemnila stříbrnými až popelavými prameny, které jsem odbarvila v určitých partiích. Střih jsem kombinovala a zvolila tak, aby byl extravagantní s ostrými křivkami.

Večer před odjezdem jsem se hodně bála a chtěla jsem to vzdát. Nejhorší pocit byl, že jsem nevěděla, do čeho se pouštím, co mě tam čeká, kolik tam bude soutěžících, jaká bude porota. Také jsem nechtěla zklamat svou paní mistrovou, ale především sama sebe. Vyjížděli jsme brzo ráno. Jakmile jsme vjížděli do Prahy, začalo mi tlouct srdce. Když jsme dorazili na místo, kde se vše konalo, začal zmatek, strach, nervozita, bledá modelka a podporující paní mistrová s úsměvem na tváří která řekla: “ Není důležitě zvítězit, ale zúčastnit se“.  Věci byly nachystané, modelka umytá s vlasy do zadu sčesanými a jen se čekalo na zahájení soutěže. Když vše začalo a já vzala nůžky do ruky, nervozita spadla. Najednou jsem byla klidná a soustředěná. Porota obcházela všechny soutěžící, aby viděla postupy našich prací. Na celý střih, foukání a styling jsme měli jednu hodinu.

Po ukončení celého stylingu jsem si modelku připravila na hodnocení poroty. Poté jsem se v klidu posadila a čekala na rozhodnutí poroty. Při vyhlašování výsledků, jsem tajně doufala, zda nebudu mezi prvními třemi umístěnými, ale nebyla. Ze začátku prvním pocitem bylo zklamání, ale po krátké chvilce mne to pustilo, jelikož jsem si uvědomila, že jsem přeci ve finále Wella Junior Cup 2011 mezi 10 nejlepšími kadeřníky. Odjížděla jsem sebevědomá a spokojená s velkou zkušeností do života. Jsem ráda, že jsem si to mohla vyzkoušet. V budoucnu plánuji vyzkoušet další soutěže a nabírat další zkušenosti v tomto oboru.

Zde jsou ukázky mé práce na soutěži.

COLOR RECHARGE

NOVÁ ŘADA COLOR RECHARGE 6 KONDICIONÉRŮ OBNOVUJÍCÍ BARVU

 • Pokrývá kompletní barevné portfolio Wella Professionals
 • Neovlivňuje barvy vytvořené v salonu
 • Nejmodernejší péče
 • Bez viditelných skvrn
 • Vhodný pro každodenní použití

TECHNOLOGIE COLOR RECHARGE

Perfektní spojení barvy a péče

 • efektivní, samo-vyrovnávající magnetická dávkování barvy
 • pokročilá pečující technologie

EFEKTIVNÍ DÁVKOVÁNÍ BAREVNÝCH PIGMENTŮ ZAJIŠŤUJE MNOHOBAREVNÉ KONTRASTY:

 • samo-vyrovnavající magnetická barvící technologie
 • barva se naváže na záporně nabité pórovité části
 • propůjčuje to správné množství pigmentů k zachování mnohobarevných kontrastů


HEDVÁBNÁ JEMNOST DÍKY NAŠÍ POKROČILÉ NEJMODERNĚJŠÍ PEČUJÍCÍ TECHNOLOGII:

 • poskytuje tu správnou péči podle stupně poškození
 • lehká, ale výživná nezatěžující péče
 • ochrana vlasů před agresivními vnějšími elementy

LUXUSNÍ DÁMSKÁ VŮNĚ

 • květinová vůně s akcentem konvalinky a růže
 • smyslný základ santalového dřeva a vanilky

 

COLOR RECHARGE BY NEBYLA KOMPLETNÍ BEZ STYLINGU

NOVINKA - SPREJ NA OŽIVENÍ BARVY GLAMOUR RECHARGE:

 • posiluje vitalitu a oživuje barvu
 • okamžitě dodává oslňující lesk
 • poskytuje přirozené zpevnění (stupeň 1)
 • s UV ochranou

 

PÉČE O BARVU:

 • hydratuje a posiluje barvené vlasy
 • odstraňuje krepatění


OCHRANA BARVY:

 • UV ochrana napomáhá redukovat blednutí barvy

WELLA SUN

Sun Hair & Body Shampoo

Šampon pro vlasy a tělo určený především pro léto. Jako regenerace vlasů před i po slunění. Pomáhá jemně odstranit pozůstatky opalovacích krému a chlorované vody, zatímco aktvivně navrací hydrataci, především vitamín E

.

 

Sun Condicioner

Express kondicionér okamžitá regenerace vlasů po slunění. Intenzivní kondicionér ihned dodává hloubkový regenerační účinek, zanechává vlasy neodolatelně zdravé a jemné na dotek. Obsahuje vitamín E.

 

 

Sun Ochranný krém pro silné vlasy

Ochranný krém pro silné vlasy. Poskytuje výživu a vysokou UV ochranu. Fluidový krém efektivně chrání vlasy před UV paprsky. Obsahuje bohaté vitaminové komplexy, které vyživují a uhlazují silné vlasy. Zanechává vlasy zdravé a jemné na dodtek s UV ochranou

.

 

 Sun Hair & Skin Hydrate

Hydratační přípravek na vlasy i tělo. Poskytuje vlasům a pokožce dlouhotrvající , Hydrataci, zanechává svůdný třpytivý efekt s Allantoinem.

 

Sun Protection Spray

Ochranný sprej, Inovativní dvoufázové složení: v první fázi ochrání vlasy před UV paprsky, zatímco v druhé fázi vlasy hydratuje díky obsahu vitaminového komplexu s UV ochranou.

GK - GLOBAL KERATIN

Byl speciálně vyvinut pro ozdravení vlasů. Díky keratinové kůře zůstavají vlasy vyhlazené, lesklé, hebké a poddajné po dobu 5 měsíců. Kúra dokonale revitalizuje a omlazuje vlasové vlákno, eliminuje krepatění a nežadoucí vlnění.

Global Keratin navíc jediný systém pro ozdravení a tvarovaní vlasů obsahuje speciální ingredienci JUVEXIN.

JUVEXIN je nehydrolizovaný a obsahuje neporušovaný keratin. Skláda se z malých a velkých molekul. Menší molekuly pronikají do střední vrstvy vlasů, kortexu a ozdravují ho zevnitř. Větší molekuly vytvářejí neprůhlednou vrstvu kolem každého vlasového vlákna a tvoří tak ochranný štít proti volným radikálům, UV záření a nepříznivým vnějším vlivům.

Juvexin je směs proteinů optimilizovaná speciálně pro péči o vlasy. Obnovuje a ošetřuje vlasy zevnitř a navrácí jim mladistvý vzhled a kondici. Na každém vlasovém vlákně tvoří ochranný štít, který chrání před poškozením a dalším negativním působením vnějším vlivům.

GKhair Hair Taming System s JUVEXINem je vhodný pro všechny typy vlasů. Použití toho systému zaručuje ty nejkrásnější výsledky, které můžete vidět i cítit. Výrazně eliminuje krepatění, dodá vlasům úžasný lesk a poddajnost.

WELLA PROFESSIONALS OIL REFLECTIONS

Připravte se na zážitek blaženosti pro vaše vlasy s úžasným novým vlasovým olejem OIL Reflections od Wella Professionals. Doslova božská novinka z laboratoří vlasových expertů byla vyvinuta jako přípravek, o kterém vaše smysly již dlouho snily a který zahalí vlasy do zářivého zdraví a nádherné vůně. Vlasový olej Wella professionals Oil Reflections Anti-oxidant Smoothehing Oil je multifunkční olej, který vaše vlasy vyhladí a zvýrazní jejich barvu. Tento speciální vlasový olej má lehkou nezatěžující strukturu a příjemnou podmanivou parfemaci. Používá se do vysušených vlasů pro extra vysoký lesk nebo do vlhkých vlasů pro jejich výživu a vyhlazení.

Přírodní složení tohoto oleje makadamových semen a avokádový olej. Toto složení vlasy vyživují, uhlazují a zároveň zajišťují jejich lesk. Vitamín E chraní před nepříznivými vlivy, jako jsou výkyvy počasí nebo znečištěné životní prostředí. Po použití tohoto učinného oleje budou vaše vlasy vyživené, vyhlazené, ochraněné a sametově hebké a lesklé. Olej zvýrazní barvu vašich vlasů a jemně je provoní. Použijte tento vyživný olej a vase vlasy budou zdravé, hebké, krásně a nádherně lesklé.

NIOXIN

Pokročilá péče pro řídnoucí vlasy.

Inspirováno péči o pokožku.

Pravda o řídnutí vlasů

50% naší populace má problém s řidnoucími vlasy.

Řídnutí je velmi častým problémem a velmi stresovou záležitostí. Existuje mnoho dalších přičin těchto obtíží jako je například velký stres, špatný krevní oběh, špatná strava, nedostatek určitých vitamínu, některé druhy léku, ktré mají vedlejší účinky způsobující úbytek vlasů. Nadměrné vypadavání vlasů může způsobit i hormonální antikoncepce. Jedním z pravdivých faktů je, že řidnutí vlasů nemůžeme zvrátit, ale můžeme jej rozpoznat, zajistit profesionální konzultaci a začít s odbornou péči. S pomocí správných produktů a technologií můžete svým vlasům dopřát, co si zaslouží.

Proč NIOXIN ?

Jednoduše řečeno, protože více než 70% lidí, kteří NIOXIN zkusili, znaznamenali jeho pozitivní výsledky již v prvních 4 týdnech.

NIOXIN patří mezi nejoblíbenější produkty proti řídnutí vlasů, je doporučovaný předními kadeřníky v Americe a již podesáté vítězem soutěže Stylist Choice Award. Kompletní řada produktů, které byly připravené na míru vaším vlasům a pokožce, dokáže dodat vlasům znatelně silnější a plnější vzhled.

Tisk aktuální strany