Rychlý kontakt

Adresa:
Salon White Rose
Hluboká 76
738 01 Frýdek-Místek
E-mail: info@white-rose.cz

 

Nehtová designérka Petra Vyvialová   tel.: 733 184 257

 

 

Kadeřnice, pedikérka Bohuslava Přídalová tel.: 736 667 362

 

 

 

 

 

Provozní doba

Pondělí - Sobota

 dle telefonické objednávky

 

Připojte se k nám
Úvodní strana> Nehtová modeláž Frýdek > Články a novinky

Články a novinky

CND SHELLAC

Ve našem nehtovém studiu White Rose Vám nyní mohu nabídnout novinku CND SHELLAC, která je určená převážně pro přírodní nehty, ale lze jí aplikovat i na gelové či akrylové nehy. Ráda bych Vám novou technologii CND SHELLAC představila a zmínila se o její výhodách, kterými disponuje.
Hned v prvopočátku bych ráda zmínila, že CND SHELLAC není gel-lak.

Detail
Nehty ve tvaru Stiletto (Ghotic Stiletto)

V poslední době se o těchto tvarech doslýcháme stále častěji. Poprvé, když jsem viděla nehty Stiletto se mi vůbec nelíbily. Čím více jdu do hloubky tajů a zkušeností se zdobením a tvarováním nehtů, tím více se mi začaly líbit netradiční tvary jako jsou nehty Stiletto, nebo Edge nehty. Absolvovala jsem školení, které mě oslovilo. Uvědomila jsem si, jak takové nehty můžou být tak ženské, něžné, exotické, prostě nádherné. Rozhodně je to skvělý doplněk pro vzácné chvíle Vašeho života.

Detail
P-SHINE

P-Shine je japonská technologie leštění přírodních nehtů. Může být použit prakticky na každý typ nehtů s vyjímkou tenkých či zničených. Principem této technologie je zaleštění včelího vosku a křemičité hlinky do nehtové ploténky, kde následně dochází k jejímu prokrvení a podpoření růstu zdravého nehtu.Mám s tím velmi dobré zkušenosti a ráda P-Shine doporučuji.

Detail
WORD OF BEAUTY & SPA 2011

V polovině února ve dnech 18. A 19. 2. 2011 se konal 11. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORD OF BEAUTY & SPA. Tento veletrh WORD OF BEAUTY se konal v O2 aréně v Praze. Byl zaměřen na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování modelací obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Na tomto veletrhu bylo mnoho k vidění.

Detail
Tisk aktuální strany